Potlač textilu

« Späť
Naša ponuka » Potlač textilu
potlač textilu – ilustračný obrázok

Potlač textilu patrí medzi služby, ktoré sú medzi našimi zákazníkmi veľmi obľúbené a vyhľadávané. Či už ide o firemný propagačný textil (tričká, čiapky, tašky) alebo originálny darček pre Vašich blízkych, ponúkame široké spektrum aplikácií potlače. V našej kancelárii Vám radi poradíme a navhrneme optimálne riešenie v závislosti od množstva, materiálu a ceny. Základné informácie o technikách potlače si môžete prečítať nižšie:

 

potlač textilu – porovnaie FLEX / FLOCK

Technika FLEX
FLEX je populárna nažehľovacia fólia s matným, na dotyk gumovým povrchom, dostupná v mnohých farbách a úpravách -napríklad reflexná (podľa aktuálneho vzorkovníka). Do tejto fólie je možné vyrezať ľubovoľný vzor a ten potom nažehliť na textil pomocou termolisu. Farby je možné kombinovať, ale neodporúčame viac ako trojfarebné vzory. Na viacfarebné aplikácie a aplikácie obrázkov vo fotografickej kvalite odporúčame špeciálny potlačiteľný flex.

Technika FLOCK
táto technika je príbuzná technike FLEX. Pracovný postup je v podstate rovnaký, avšak fólia FLOCK má iné povrchové vlastnosti – je citeľne hrubšia a na dotyk semišová.

Techniky FLEX aj FLOCK vynikajú skvelou krycou schopnosťou a dlhou životnosťou. Sú tiež ekonomické a ideálne na kusovú výrobu.

potlač textilu – sieťotlač

Technika SIEŤOTLAČe
Pre výrobu veľkých množstiev textilu však jednoznačne odporúčame SIEŤOTLAČ. Ide o komplexnú techniku, pri ktorej sú farby pretláčané cez vopred pripravené sitá priamo na textil. Pri viacfarebných aplikáciach je potrebné vytvoriť samostatné sito pre každú farbu. Sieťotlač je efektívna a ekonomická pri potlači minimálne 50-tich kusov textilu.

Aktuálny katalóg textilu nájdete na stránkach nášho dodávateľa, spoločnosti ADLER.

« Späť


TOP ↑

Marián Szabó - MARO © 2016 - 2024
adresa: Lomonosova 17, 958 01  Partizánske
telefón: +421 910 990 822

počet prístupov od 28.07.2016: 119928
počet prístupov dnes: 78